Hale stalowe tworzymy w systemie generalnego wykonawstwa, ale również dostarczamy pojedyncze elementy na życzenie zamawiającego. Technologia, w której budowane są hale to konstrukcja stalowa w obudowie z płyt warstwowych. Lekka konstrukcja stalowa to największa zaleta budowanych przez nas hal. Konstrukcje optymalizowane są pod względem ekonomicznym i w ten sposób są dopasowane do potrzeb zamawiającego. Lekkie konstrukcje łatwo się łączy, a także modernizuje i uzupełnia o nowe moduły w razie potrzeby. Lekkie konstrukcje można przenosić bezpośrednio na plac budowy lub w inne miejsce wyznaczone przez inwestora. W ten sposób skraca się czas realizacji inwestycji i obniża jej koszty.

Konstrukcja nośna hali to przede wszystkim ramy jednonawowe lub wielonawowe. Ramy te wyposażone są w rygle kratowe. Słupy łączy się sztywno i mocno z ryglami kratowymi. Konstrukcja stalowa to również połączone ze sobą przegubowo elementy z fundamentem obiektu. Powierzchnię dachu hali tworzy pas górny rygla kratowego. Dach może być jedno lub dwuspadowy o różnym nachyleniu.  Elementy konstrukcyjne posiadają specjalne otwory do łączenia ich ze sobą. Elementy posiadają także specjalne oznakowania, dzięki którym montaż całej konstrukcji jest łatwiejszy. Elementy konstrukcji łączy się za pomocą połączeń śrubowych. Konstrukcja zabezpieczana jest ogniowo oraz antykorozyjnie.  Szkielet konstrukcji ścian wykonywany jest z kształtowników zimnogiętych, do których przymocowuje się panele ze stalowej blachy trapezowej (obustronnie ocynkowanej). Konstrukcję dachu stanowią kształtowniki zimnogięte typu Z.

Hale w lekkich konstrukcjach stalowych mogą być obudowane płytami warstwowymi. Oferujemy trzy rodzaje rdzenia  – styropianowy, poliuretanowy i z wełny mineralnej. Płyty warstwowe stanowią doskonałą izolację obiektów przemysłowych i ochronę przed wilgocią. Obudowa z płyt warstwowych to trwała termoizolacja przy zmniejszeniu ciężaru i grubości budynku. Płyty warstwowe mają uniwersalne zastosowanie. Wykorzystać je można w obiektach przemysłowych, pawilonach handlowych, a także w przypadku obiektów rolniczych.

Hale stalowe wykonujemy kompleksowo, co oznacza, że nie tylko dostarczamy i montujemy płyty warstwowe, ale także projektujemy niezbędne elementy wyposażenia obiektu. Oferujemy dostawę i montaż bram, drzwi, a także świetlików dachowych, ściennych czy klap dymowych. Zajmujemy się projektowaniem i montażem instalacji wodnych, świetlnych i kanalizacyjnych. Projektujemy posadzki przemysłowe, dopasowując je do indywidualnych potrzeb zamawiających.