Termoizolacja dachów

0
1791

Zewnętrzna strona paneli termoizolacyjnych zbudowana jest z blachodachówki. W ten sposób na budynku uzyskujemy nie tylko skuteczną termoizolację, ale również w budynkach mieszkalnych. Spójny poziom izolacji na całej powierzchni dachu oraz ochrona przed uszkodzeniami mechanicznymi to najważniejsze zalety izolacji dachowej z panelem z rdzenia styropianowego.

Zewnętrzna strona paneli termoizolacyjnych zbudowana jest z blachodachówki. W ten sposób na budynku uzyskujemy nie tylko skuteczną termoizolację, ale również estetyczny wygląd obiektu. Termoizolacja sprawdza się na dachach nowych, ale też można jej używać do modernizacji istniejących już obiektów. Termopanele można stosować w systemach nakrokwiowych, podkrokwiowych i międzykrokwiowych.

Dobre właściwości termoizolacyjne, a także wyciszenie całego poddasza sprawdza się w budownictwie mieszkaniowym. W halach przemysłowych termoizolacja jest również ważna ze względu na oszczędności i eliminację mostków cieplnych. Termopanele jako izolacja dachu, nie wymagają skomplikowanego montażu, więc czas oczekiwania na zakończenie projektu również się skraca. Termopanele dostępne są w różnych kolorach, można dopasować je do koloru blachodachówki.