izolowana fasada stalowa

Fasada stalowa z izolacją

Elewacje stalowe

Nowoczesny design, trwałość i elegancja. Stalowe kasetony elewacyjne oferowane przez firmę Promet Budownictwo Stalowe doskonale sprawdzą się jako okładzina nowych obiektów przemysłowych tj.:

  • Hale produkcyjne
  • Hale magazynowe
  • Biurowce oraz obiekty modułowe

Termomodernizacja obiektów z wykorzystaniem paneli stalowych

Oferowane przez firmę Promet Budownictwo Stalowe fasady stalowe doskonale sprawdzą się przy planowanej termomodernizacji obiektów. Elewacja wentylowana z warstwą z wełny mineralnej zapewni izolację termiczną obiektu, a panele stalowe nadadzą obiektowi nowego i niepowtarzalnego nowoczesnego wyglądu podnosząc wartość obiektu oraz nadając lokalizacji prestiżu.

Przykładowe realizacje

Fasady stalowe obiekt przemysłowy

Obiekt biurowy z fasadą stalową

Cennik Fasad Stalowych

Promet Budownictwo Stalowe wychodząc na przeciw oczekiwaniom Klienta podchodzi do każdej inwestycji w sposób Indywidualny oceniając stopień trudności (ilość otworów, wysokość obiektu, czy wielkość powierzchni elewacji) a także zasoby potrzebne do wykonania zlecenia w jak najkrótszym czasie.

Fasada stalowa z izolacją od 399 zł/m2

Do wyceny kosztorysowej można przyjąć kwotę 399zł za metr kwadratowy elewacji do wysokości 3m (+Vat). Cena obejmuje kaseton elewacyjny wraz z izolacją z wełny mineralnej o grubości 16cm wraz z montażem do ściany żelbetowej.

Darmowa wycena kasetonów elewacyjnych

Zapraszamy do skorzystania z darmowej wyceny poprzez wysłanie formularza na stronie https://fasady-stalowe.pl.