GALECO_STAL2_1Polski producent systemów rynnowych – firma Galeco – od początku swojej działalności słucha potrzeb rynku i inwestorów. Tym razem producent wprowadza do swojej oferty dwie nowości będące uzupełnieniem dla innowacyjnego systemu Galeco STAL2.

stal2_trojnik_kielichowy_72_NOWOŚĆGaleco STAL2 to system rynnowy składający się z kwadratowej rynny oraz rury spustowej. To pierwsze, kompletne rozwiązanie tego typu na rynku. Orynnowanie wykonane jest z wysokiej jakości stali, odpowiednio zabezpieczonej poprzez 4 warstwy ochronne. Kwadratowy system od Galeco pozwala na uzyskane nowoczesnego i estetycznego wyglądu domu z okapem. Jest to możliwe dzięki maskownicy podsufitkowej zatrzaskiwanej na haki doczołowe, która zasłania przednią część rynny, dając tym samym efekt gładkiego wykończenia okapu.

GALECO_STAL2Trójnik kielichowy o kącie 72 stopni to odpowiedź firmy na liczne zapytania inwestorów, którzy poszukiwali najlepszego sposobu połączenia odwodnienia dachu domu z mniejszym daszkiem, wykuszem lub jaskółką. Nowość od firmy Galeco jest elementem dedykowanym dla systemu Galeco STAL2. Trójnik pozwala łączyć rury spustowe do jednego odprowadzenia wody. Znajdzie więc zastosowanie wszędzie tam, gdzie chcemy odprowadzić wodę jedną rurą spustową. Dodatkowo jego boczne wyjście ma kształt prostokąta, co pozwala swobodnie regulować kąt rury spustowej podczas jej montażu – dodaje Magdalena Gardyła, Specjalista ds. Rozwoju Produktu i Jakości w Galeco.

Stal2_NaroznikMaskownicy_NOWOŚĆProdukt jest spawany i malowany proszkowo. Dostępny w gamie kolorystycznej systemu Galeco STAL2, czyli w kolorach czarnym, grafitowym i czekoladowym brązie. Świetnie dopasowuje się do standardowych odcieni dostępnych na rynku systemów orynnowania. Oprócz trójnika Galeco do swojej oferty wprowadziło również narożnik do maskownicy podsufitkowej. Pozwala on łączyć ze sobą dwie maskownice np. przy budowie dachu kopertowego. To zdecydowane ułatwienie dla dekarzy oraz podniesienie walorów estetycznych systemu rynnowego producenta.