Uznany producent kostki brukowej i elementów betonowych, firma ABW Superbruk, wystartował z programem partnerskim dedykowanym firmom wykonawczym – „Super brukarz Superbruk”.

Wybór solidnej i kompetentnej firmy wykonawczej to połowa drogi do sukcesu, jakim jest zachwycająca i trwała nieruchomość. Superbruk docenia rolę brukarzy w tworzenia pięknych ogrodów i podwórek swoich klientów. Kiepski wykonawca, przez swoje błędy czy niedbalstwo, może zniweczyć założony efekt, pomimo wyboru najpiękniejszych i najlepszych kostek brukowych. W celu premiowania oraz promowania fachowych i pewnych brukarzy w lipcu 2016 r. ruszył program „Super brukarz Superbruk”. Budowanie powiązań i relacji z godnymi zaufania partnerami to jeden z priorytetów w działalności producenta.
Każdy wykonawca, który zadeklaruje chęć przystąpienia do programu już na starcie otrzymuje masę korzyści.

Chcemy wspierać dobrych wykonawców we wszystkich aspektach ich działalności. Brukarze, przystępując do naszego programu otrzymują pakiet odzieży roboczej i materiałów niezbędnych w codziennej pracy oraz wsparcie reklamowe promujące ich firmę. Każdy z nich zdobędzie także zaproszenie na szkolenie. Szczególnie zależy nam na przekazaniu merytorycznej wiedzy i propagowaniu właściwych metod pracy” – mówi Magdalena Węgrzynowska, Menadżer Marketingu ABW Superbruk. – „Szkolenia, jako element programu „Super brukarz Superbruk” są dla nas szczególnie istotne. Chcemy, aby ich uczestnicy kończyli je z nowymi umiejętnościami, które będą potrafili skutecznie stosować w codziennej pracy. Poza wiedzą o kostce brukowej, technologii produkcji oraz metodach pracy wykonawczej, chcemy poruszać też inne obszary. Zamierzamy edukować brukarzy w zakresie technik sprzedaży, standardów obsługi klienta czy marketingu. Tak, aby ułatwić im pozyskiwanie nowych klientów i budowanie pozytywnych relacji.” – kontynuuje Magdalena Węgrzynowska.

„Program „Super brukarz” ma na celu zachęcać wykonawców do stosowania kostek brukowych oraz płyt i elementów betonowych Superbruk. Brukarze, którzy będą aktywnie realizować swoje inwestycje z produktami Superbruk mogą liczyć na kolejne profity. Do zdobycia będą m.in. zaproszenia na limitowane specjalistyczne szkolenie zaawansowane. Po SUPER_BRUKARZjego zakończeniu będzie można uzyskać tytuł „Certyfikowanego Wykonawcy Superbruk”. Lista takich wykwalifikowanych i godnych współpracy brukarzy będzie promowana przez Superbruk w materiałach reklamowych, na stronie internetowej oraz firmowych profilach w portalach społecznościowych. – Zależy nam na zidentyfikowaniu grupy firm, które spełniają nasze standardy pracy wykonawczej. Klienci często przy zakupie kostek brukowych, pytają o fachowców, których polecamy. Tu narodziła się potrzeba, by pozyskać zaufanych partnerów wśród firm wykonawczych. Chcemy więc szkolić i certyfikować brukarzy, tak aby móc rekomendować ich nabywcom naszych produktów.” – dodaje Magdalena Węgrzynowska.

Grupa najlepszych brukarzy, tych którzy wykażą się wysokimi umiejętnościami i będą mogli poszczycić się realizacją inwestycji o największej wartości, otrzyma nagrody główne programu „Super brukarz Superbruk” – zestawy profesjonalnych narzędzi brukarskich.