dach pokryty papąFirma REMO to rodzinne przedsiębiorstwo produkcyjno-usługowe z długoletnią tradycją. Nasza siedziba mieści się w Obornikach, gdzie działamy już od blisko 25 lat. Specjalizujemy się w produkcji płyt warstwowych dachowych oraz ściennych (tzw. płyta obornicka). Wykonujemy także różnego rodzaju prace budowlane i montażowe.

Ostatni rok był dla nas przełomowy pod względem liczby realizacji obiektów przemysłowych. Stąd też wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom postanowiliśmy stworzyć niezależną firmę specjalizującą się produkcji i montażu pawilonów z płyty warstwowej. Tak właśnie powstało Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „EFEKT”.

Jakość bez kompromisów

Posiadamy nowoczesną i wysoko wykwalifikowaną linię produkcyjną, którą ciągle rozwijamy. Wszystko po to, aby móc zagwarantować Państwu najwyższej jakości produkty doskonale dopasowane do indywidualnych potrzeb zamawiającego. Dysponujemy również wykwalifikowaną kadrą monterów. Dzięki temu mają Państwo pewność, że decydując się na nasze usługi  będą z nich w pełni usatysfakcjonowani.

Więcej informacji na stronie Firma REMO