Superbruk to synonim doskonałej jakości i trwałości, pewny partner do dużych inwestycji. CITY LINEPięć linii produktów premium pokazuje, że Superbruk to także świetne wzornictwo, idące w zgodzie z najnowszymi trendami oraz szeroka i różnorodna oferta. Każdy, kto ceni piękny design, niezależnie od preferowanej stylistyki – od nowoczesnej i minimalistycznej, po sielską czy rustykalną, z pewnością znajdzie tu coś dla siebie.
Warto dobrze zaplanować naszą przydomową przestrzeń. Niezależnie, czy jest ona rozłożystym ogrodem czy jedynie niewielkim, prostym podwórkiem, może stać się miejscem relaksu, dającym poczucie harmonii i estetyki. Pięć linii premium z oferty kostek brukowych i płyt betonowych Superbruk zostało zaprojektowanych w duchu nowatorskiego, światowego KOSTKI PŁUKANEwzornictwa i wyprodukowanych w Polsce przy użyciu innowacyjnych technologii. Szeroka gama kolorów i kształtów, zaawansowane uszlachetnienia oraz doskonała jakość wykonania, to cechy charakteryzujące produkty Superbruk. Wybierz jedną z nich i zmień swoją przestrzeń. Spraw, by stała się ona piękna i stylowa.
Jeżeli cenisz elegancję i minimalistyczne wzornictwo idealna będzie grupa produktów VIP LINE. To duże betonowe płyty o dwóch wykończeniach powierzchni – gładkiej VIP oraz strukturalnej VIP Łupek. Dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii płyty wyglądają jak naturalne kamienie wyciosane z wielkich bloków. Mamy tu cztery wersje kolorystyczne – rudą i naturalną africa, grafitową granite, jasną i ciepłą creme oraz intrygującą cieniowaną alhambra, łączącą wszystkie kolorystyki. Można z nich tworzyć duże jednolite powierzchnie. Będą też doskonałym wykończeniem tarasu w domu o nowoczesnej stylistyce.
STARE MIASTOGrupę CITY LINE, w skład której wchodzą kolekcje: Super Roma, Roma Antykowana, Liner Satyna oraz Super Mozaik, wyróżnia bogactwo uszlachetnień. Mamy tu Super Kostki, które w wyniku procesów mechanicznych, uwidaczniają na swojej betonowej powierzchni drobne kamyczki. Kostki antykowane poddawane są uszlachetniającej obróbce, która polega na obijaniu krawędzi poszczególnych elementów. Dzięki temu otrzymujemy naturalną kostkę, dającą wrażenie zaznaczonej upływem mijającego czasu. Mamy tez Kostki Satyna, które w wyniku procesu wygładzania stają się satynowe, równe i aksamitne w dotyku. City Line to też szeroki wachlarz kształtów i kolorów. Znajdziemy tu kostki w formatach od 28,5×42,5 cm do drobnej mozaiki 7×9 cm w różnorodnych naturalnych barwach.
Jeśli poszukujesz tradycyjnego wzornictwa czerpiącego inspiracje z natury, to dla Ciebie powstała grupa SUN LINE. Skupia ona największą liczbę kolekcji kostek brukowych. Mamy tu aż 9 rożnych produktów: Plaza, Siena, Kwadrat bez fazki, Roma, Roma Retro, Pikolo, Starobruk, Starobruk Rzymski oraz Cegła bez fazki. Atutem tej linii jest rozbudowana SUN LINEróżnorodna kolorystyka, w tym także niepowtarzalne melanże.
Do klientów ceniących produkty o ciekawym i niestandardowym wyglądzie skierowana jest grupa Szlachetne Kostki Płukane. Powstają one na bazie najwyższej jakości szlachetnych kruszyw. Dzięki zaawansowaniu technologii produkcji wykorzystującej płukanie wodą, na kostkach uwidacznia się szlachetne uziarnienie. Na ich powierzchni otrzymujemy wyraziście zaznaczoną, estetyczną strukturę. Szlachetne Kostki płukane występują w czterech kolorystykach – jasnej perla, szarej argento, grafitowej nero i bardzo ciemnej szarości – heban. Do wyboru mamy cztery różnorodne kształty. Od drobnej Mozaiki, poprzez niewielkie trapezowe Pikolo oraz kwadratowe Domino, do Kwadratów o wymiarze 20×20 cm.
Jeżeli marzysz o naturalnym, sielskim ogrodzie z kamiennymi ścieżkami wybierz produkty z grupy „Stare miasto”. To linia kostek, które zostały poddane mechanicznej obróbce „postarzającej”. Ich powierzchnia i krawędzie zostały nieznaczne naruszone, dzięki czemu zyskały naturalny wygląd wiekowego kamienia i bruku o rustykalnym stylu. Grupa Stare Miasto występuje w trzech liniach kolorystycznych: grafit, barwy jesieni oraz brąz.
Produkty z oferty Superbruk z uwagi na swoją niepodważalną wysoką jakość, uznane wzornictwo i szeroką różnorodną ofertę są bardzo cenione i często polecane przez fachowców.

VIP LINE– Gdy wybieram kostki brukowe czy płyty betonowe dla swoich klientów najczęściej polecam Superbruk. Oczekują oni, że zaprojektowana przeze mnie przestrzeń, ich ogród czy podwórko, będzie wyglądała doskonale prze długie lata. Jakość materiałów, które rekomenduję jest więc dla mnie niezwykle istotna. Dlatego Superbruk to dla mnie pewny partner. – mówi mgr inż. Kamil Rawski, Architekt Krajobrazu. – Jestem estetą, więc zwracam szczególną uwagę na piękne produkty. Takich w ofercie Superbruk można znaleźć bardzo wiele. Ważne dla mnie jest to, że oferta jest stylistycznie bardzo szeroka, co pozwala mi na swobodne projektowanie przestrzeni utrzymanych w różnorodnej stylistyce – dodaje Kamil Rawski.
Atrakcyjne i trwałe podwórko czy ogród harmonijnie uzupełnia i zdobi całą nieruchomość. Zbuduj i wydobądź piękno swojej przestrzeni razem z produktami Superbruk. Zapraszamy na stronę internetową www.superbruk.pl. Tu z bogatej oferty wybierzesz kostki brukowe i płyty betonowe, które najbardziej pasują do Ciebie.