Usługi ogólnobudowlane

Nasza firma istnieje na polskim rynku od ponad 20 lat. Nie tylko zajmujemy się produkcją płyt warstwowych oraz tworzeniem konstrukcji stalowych. Naszym Klientom proponujemy także usługi ogólnobudowlane. Prace te związane są z wykonaniem oraz przygotowaniem obiektu pod montaż płyt warstwowych, ale nasza działalność obejmuje również inne prace.

Płyty warstwowe

Budowa obiektów

Oferujemy budowę konstrukcji stalowych, również w okładzinie z płyt warstwowych. Obiekty w lekkiej zabudowie. Oferujemy nie tylko duże obiekty przemysłowe, ale również pawilony czy warsztaty. Proponujemy system generalnego wykonawstwa, dzięki któremu inwestor ma większą kontrolę nad budowanym obiektem i ponosi mniejsze koszty budowy inwestycji.

Montaż płyt warstwowych, docieplanie obiektów

Dysponujemy wykwalifikowaną ekipą, która ma doświadczenie w montażu płyt warstwowych na różnego rodzaju obiektach. Płyty warstwowe styropianowe, poliuretanowe oraz z wełny mineralnej to materiały, których używamy do docieplania dużych i mniejszych obiektów. Zajmujemy się również cięciem oraz transportem płyt warstwowych.

Renowacja i modernizacja obiektów

Zajmujemy się odnawianiem oraz zabezpieczaniem obiektów już istniejących. Docieplamy konstrukcje, a także zajmujemy się ochroną przeciwpożarową oraz antykorozyjną. Konserwujemy konstrukcje przed położeniem na niej nowej okładziny. Wielu inwestorów nie chce budować nowych obiektów, a my możemy pomóc zmodernizować już te, które powstały wcześniej.

Utylizacja azbestu

Modernizując obiekty, usuwamy także niebezpieczny dla zdrowia azbest. Zajmujemy się demontażem płyt azbestowych oraz usuwaniem innych materiałów azbestowych. Zapewniamy transport oraz utylizację azbestu specjalnie przystosowanymi do tego pojazdami. Nadzorujemy wszystkie prace, a przeszkolona ekipa w odpowiedni sposób oznacza usuwane odpady azbestowe. Wykonujemy również niezbędną dokumentację techniczną.

Generalne wykonawstwo

Niższe koszty inwestycji, a także przerzucenie obowiązku pozyskania pozwoleń i innych dokumentów na wykonawcę to tylko niektóre z zalet generalnego wykonawstwa. System ten stosujemy przy budowie obiektów przemysłowych, ale także obiektów biurowych i budownictwa mieszkaniowego. Wszystkie obowiązki związane z budową danego obiektu nasza firma przejmuje na siebie, a inwestor jedynie kontroluje i odbiera gotową inwestycję. Generalne wykonawstwo obejmuje prace od stworzenia projektu aż do jego zakończenia.

Wykonywanie posadzek w obiektach przemysłowych

Zajmujemy się wykonywaniem posadzek w obiektach przemysłowych. Najczęściej posadzki wykonywane są z betonu przemysłowego. Posadzki, które wykonujemy, odporne są na uszkodzenia mechaniczne i chemiczne. Łatwo utrzymuje się również ich czystość w obiektach przemysłowych.

Obróbki blacharskie

Zajmujemy się kompleksowym wykańczaniem obiektów. Wykonujemy obróbki blacharskie ściennObiekt przemysłowye i dachowe. Obróbki dostępne są w różnych kolorach palety RAL. Dostosowujemy je do koloru fasady obiektu. Oferujemy obróbki wykonane z blachy stalowej ocynkowanej. Obróbki pokryte są powłoką lakierniczą. Standardowe obróbki mają długość 3 m. Na zamówienie tworzymy też obróbki indywidualne.

Bramy do hali, drzwi, świetliki

Bramy dostosowujemy do wyglądu oraz przeznaczenia hal. Proponujemy najlepsze rozwiązania i dostosowujemy je do indywidualnych potrzeb inwestorów. Zajmujemy się również montażem drzwi oraz świetlików dachowych i ściennych.