Baterie z wyciąganą wylewką to rozwiązanie stosowane powszechnie w celu ułatwienia codziennych prac kuchennych. By zapewnić najwyższy komfort także w przypadku czynności przeprowadzanych w łazience, Grupa Armatura wzbogaca rodzinę baterii TOPAZ o nowy, „fryzjerski” model umywalkowy.

grupa armaturaNowość w ofercie Grupy Armatura uzupełnia znaną z segmentu Premium Class kolekcję TOPAZ, wyróżniającą się prostą, masywną formą korpusów i wyprofilowanymi, ozdobnymi uchwytami. Do linii obejmującej dotychczas baterie umywalkowe ze stałą wylewką oraz natryskiem typu bidetta, a także model wannowy, natryskowy, bidetowy i zlewozmywakowy, dodano funkcjonalny wariant umywalkowy z wyciąganym natryskiem.
Dzięki zwartej konstrukcji i charakterystycznemu uchwytowi z dekoracyjnym wycięciem, zachowano estetyczną spójność z kolekcją TOPAZ. Udogodnieniem w baterii „fryzjerskiej”, które znajdzie zastosowanie przy sprzątaniu i wykonywaniu czynności higienicznych, jest wyciągany natrysk, wyposażony w tworzywowy wąż o długości 150 cm. O trwałości i oszczędności pracy decyduje natomiast solidna głowica ceramiczna oraz zmniejszający zużycie wody napowietrzacz. Nowy w rodzinie TOPAZ model pokryty jest odporną na działanie wilgoci warstwą chromu o eleganckim połysku.
Bateria umywalkowa TOPAZ w wyciąganym natryskiem objęta jest 100- letnią gwarancją na elementy odlewne oraz 5-letnią na bezawaryjną pracę regulatora ceramicznego.
Cena brutto: 406 zł

grupa armatura