Optymalny projekt i kompleksowe wykonanie

0
1001

Obiekty przemysłowe wykonujemy w systemie generalnego wykonawstwa. Oznacza to, że inwestor nadzoruje jedynie cały proces powstawania obiektu. Firma wykonawcza tworzy projekt, dostarcza niezbędną dokumentację, a także zajmuje się pracami ziemnymi, fundamentowymi, aż po wykonanie i wykończenie konstrukcji stalowej. Nasze działania opieramy na ścisłej współpracy z inwestorem, jednak to my dajemy gwarancję wykonania całej inwestycji pod klucz.

Współpracujemy z projektantami, a także z dostawcami materiałów i elementów do realizacji projektu. System generalnego wykonawstwa jest najkorzystniejszy z punktu widzenia inwestora. Nie tylko dlatego, że jego obowiązkiem jest jedynie odbiór i kontrola poszczególnych etapów, ale również dlatego, że koszty realizacji inwestycji są dużo niższe. Dzieje się tak m.in. ze względu na to, że sami negocjujemy ceny materiałów i otrzymujemy mniejszy VAT 8%, a nie jak dzieje się w przypadku budowy na własną rękę 23%. Ścisła współpraca z inwestorem to również sprostanie oczekiwaniom klientów, co do wizji obiektu.

Zaletą systemu generalnego wykonawstwa jest kompleksowe wykonanie inwestycji. Zarządzamy kosztami, pracami budowlanymi i nadzorowaniem wydatki. Wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i budowie hal stalowych pozwala nam na współpracę z zaufanymi pracownikami, sprawdzonymi ekipami montażowymi oraz optymalne zarządzenie budową.

Oferujemy najwyższą jakość i estetykę wykonania hali. Nasz system uwzględnia indywidualne wymagania związane z budową obiektów przemysłowych. Wszystkie hale dostosujemy wizualnie do otoczenia, a także zaproponujemy estetyczny wygląd elewacji obiektu.