Nowoczesne hale rolnicze

0
2278

Obiekty w lekkich konstrukcjach stalowych sprawdzają się nie tylko jako hale przemysłowe, ale również wykorzystać je można jako budynki dla rolnictwa. Jednym z najczęściej wykorzystywanych materiałów do budowy obiektów rolniczych są płyty warstwowe z rdzeniem poliuretanowym.

Hale rolnicze w obudowie z płyt warstwowych

Płyty poliuretanowe doskonale sprawdzają się w obiektach agrobudownictwa ze względu na zachowanie wewnątrz odpowiedniej temperatury i wilgotności. Hale w obudowie z płyt warstwowych poliuretanowych pozwalają na odpowiednią wentylację wewnątrz budynków, ale także znakomitą termoizolację. Płyty warstwowe poliuretanowe wykorzystywane są najczęściej w oborach, chlewniach, ale również w magazynach, gdzie przechowywana jest żywność.

Obiekty o różnym przeznaczeniu

Nowoczesne hale rolnicze to obiekty w konstrukcjach stalowych w obudowie z płyt warstwowych.  Budynki dostosowujemy do prowadzonej działalności rolniczej. Nowoczesne rozwiązania, związane z budową obiektów w konstrukcjach stalowych pozwalają na ich rozbudowę i uzupełnianie o nowe elementy i moduły w miarę rozwoju przedsiębiorstwa. Hale stalowe można wykorzystać na:

  • obory,
  • kurniki,
  • stajnie,
  • chlewnie,
  • pieczarkarnie,
  • magazyny przechowywania żywności,
  • magazyny przechowywania sprzętu rolniczego.

Hale rolnicze wykonujemy na indywidualne zamówienia, a wszystkie projekty wyceniamy na podstawie dostarczonych informacji od inwestora. Hale dla rolnictwa muszą spełniać wysokie wymagania. Materiały, które wykorzystuje się do tworzenia hal, muszą być odporne na agresywne środowisko i dostosowane do działalności prowadzonej w obiekcie. Hale rolnicze wyposażamy również w bramy, świetliki, okna, a także instalacje wentylacyjne, elektryczne i wodno-kanalizacyjne.