Okno T-Comfort firmy Budvar Centrum – klasyka wzbogacona o nowoczesne możliwości

0
1117
szyby ognioochronne s1
Modern home with gray brick and black door

Z myślą o klientach, którzy oczekują energooszczędnych rozwiązań, polski producent stolarki otworowej – Budvar Centrum, oferuje wyjątkowy w swojej klasie produkt – okno T-Comfort.

 

T-Comfort to sześciokomorowe okna o głębokości zabudowy 70 mm i klasycznej, kanciastej geometrii, dedykowane małym domom mieszkalnym i budynkom wielorodzinnym. Okno wyprodukowano w całości z profili PCV (bez domieszek ołowiu), a w jego standardzie znajdują się dwie uszczelki, które opcjonalnie można zwiększyć o trzecią, gwarantującą dodatkową izolacyjność termiczną i akustyczną. Wśród dodatkowych opcji znajduje się również możliwość zastosowania zarówno tradycyjnego, szerokiego słupka ruchomego 78 mm, jak i wąskiego 58 mm.

 

Oprócz wysokich parametrów technicznych, okno T-Comfort cechuje się również walorami estetycznymi. Szeroka gama kolorystyczna (w tym dostępność zarówno odcieni jednolitych, jak i imitujących najróżniejsze gatunki drewna) pozwala na dopasowanie do każdej aranżacji wnętrza. Na uwagę klienta zasługuje również zastosowanie w oknie niewidocznych zgrzewów w wielu wariantach kolorystycznych, które dodatkowo zwiększają estetykę produktu.

Dzięki certyfikowaniu swoich produktów, Budvar Centrum gwarantuje całkowicie bezołowiowy proces produkcji oraz klasę S, zapewniającą bardzo wysoką odporność profilu na działanie promieni słonecznych.

Parametry techniczne:

 

– okna sześciokomorowe o głębokości zabudowy 70 mm,

– technologia wgrzewanego słupka stosowana w białych oknach,

– możliwe zakresy szklenia: od 24 mm do 40 mm, standard: 24 mm,

– przenikalność cieplna całego okna 0,82 W/m2K* – wartość uzyskana dla okna referencyjnego o wymiarach 1230×1480 mm,

– izolacyjność akustyczna 45 dB.