medal polskiej przedsiębiorczościMEDAL POLSKIEJ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI – jesteśmy instytucją marketingową która wspiera, wyróżnia i promuje polskie przedsiębiorstwa. Przyznane Godło jest uznaniem dla  ciężkiej pracy i wyjątkowej pozycji wśród przedsiębiorstw w Polsce. Jest wyróżnieniem i narzędziem marketingowym, które nakierowuje odbiorcę na wskazany produkt lub usługę. Wspieramy firmy, które wyróżniają się na rynku lokalnym, otrzymały pozytywną rekomendację od swoich odbiorców oraz osiągają wysokie wyniki w badaniach marketingowych.

Chcielibyśmy zaprosić Państwa do udziału w nowej edycji Konkursu Budowlanego Roku 2015

W tym roku firmy mogą zgłaszać swoją kandydaturę w trzech kategoriach:

Developer Roku 2015

 

 

Developer

 

 

INWESTOR Roku 2015

 

Inwestor

 

 

Developer Roku 2015

Firma budowlana

 

 

Jest to jedyne, a zarazem najbardziej prestiżowe wyróżnienie wręczane przedsiębiorcom zarówno polskim jak i z kapitałem zagranicznym, mającym znaczący wkład w rozwój rynku lokalnego, najlepszym na rynku inwestorom, developerom oraz firmom budowlanym w roku 2015. Znalezienie się w gronie wyróżnionych daje możliwość pełnej identyfikacji Godłem.20

Poprzez ogólnopolskie weryfikacje i badania rynku zostaną wyłonieni najlepsi z najlepszych.

Dla każdego Laureata jest przygotowany bogaty pakiet profitów, dzięki którym każda firma wyróżni się na tle obecnej konkurencji i przyciągnie uwagę potencjalnego klienta.

Zapraszamy na stronę www.m-p-p.pl w celu zgłoszenia swojej firmy do Konkursu.

Jesteśmy jedyną firmą na rynku gdzie zgłoszenie, rejestracja i weryfikacja podmiotu przystępującego do weryfikacji jest całkowicie nieodpłatna.

Organizator Konkursu:

  • Medal Polskiej Przedsiębiorczości
  • Jana III Sobieskiego 102a/16
  • 00-764 Warszawa
  • (22) 218-94-43
  • biuro@m-p-p.pl

 

Pamiętaj:

Z Nami Promocja Trwa Cały Rok

Z Nami Nie Jesteś Sam

Z Nami Sięgasz Wyżej